بایدن: نباید اجازه دهیم ترامپ 4 سال دیگر در کاخ سفید باشد

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، جو بایدن، معاون باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری گفت برای شکست دادن ترامپ به یک جنبش نیاز است و نباید اجازه داد او در کاخ سفید بماند.

بایدن: نباید اجازه دهیم ترامپ 4 سال دیگر در کاخ سفید باشد

به گزارش خبرنگاران از خبرنگاران، جو بایدن، معاون باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری این کشور از دیگر نامزد های دموکرات خواست بر شکست دادن دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا تمرکز کنند.

جو بایدن گفت: ما برای شکست دونالد ترامپ به یک جنبش نیاز داریم؛ همه می دانند که دونالد ترامپ تهدیدی حیاتی برای جایگاه ما در جهان است. او به شعله های نفرت دامن می زند و سبب نفرت و تفرقه در بین ما می شود.

نامزد دموکرات انتخابات آمریکا گفت: ترامپ به متحدان ما بی احترامی می کند و از افراد عوام فریب حمایت می کند. او از تمامی دیکتاتور ها در سراسر جهان حمایت می کند.

معاون اوباما اضافه کرد: در این حال پیمان های ما با کشور های دیگر تضعیف می شوند. ما نباید اجازه دهیم که او 4 سال دیگر در کاخ سفید باشد.

این در حالی است که رای گیری های انتخابات درون حزبی دموکرات ها برای انتخاب نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در ایالت های مختلف موسوم به سه شنبه بزرگ در 14 ایالت آمریکا برگزار شد و تا به امروز جو بایدن و برنی سندرز پیشتاز رقابت در این ایالت ها بوده اند.

مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک روز چهارشنبه انصراف خود را از رقابت های درون حزبی برای کسب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا گفت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 70

به "بایدن: نباید اجازه دهیم ترامپ 4 سال دیگر در کاخ سفید باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: نباید اجازه دهیم ترامپ 4 سال دیگر در کاخ سفید باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید