3 فرنگی کار ایرانی در رنکینگ المپیکی ها؛ امیدواری به عدم رویارویی با حریفان اصلی در مراحل مقدماتی

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، با اعلام رنکینگ نفرات برتر اوزان شش گانه المپیکی، سه فرنگی کار ایرانی در بین چهار نفر برتر وزن های خود قرار گرفتند.

3 فرنگی کار ایرانی در رنکینگ المپیکی ها؛ امیدواری به عدم رویارویی با حریفان اصلی در مراحل مقدماتی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بعد از آنکه اتحادیه جهانی رنکینگ شش وزن المپیکی کشتی آزاد را اعلام کرد که حسن یزدانی در رنک اول وزن 86 کیلوگرم و مصطفی حسین خانی در رنک چهارم وزن 74 کیلوگرم قرار گرفتند، سه فرنگی کار ایرانی هم با امتیازاتی که به دست آوردند، در جمع چهار نفر برتر وزن های خود قرار گرفتند.

براساس این گزارش، محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم بعد از تاماش لورینچ (مجارستان)، آلکس کسیدیس (سوئد) و کاراپت چالیان (ارمنستان) در رده چهارم قرار گرفت. محمدهادی ساروی هم در وزن 97 کیلوگرم بعد از موسی اولویف (روسیه) و آرتور الکسانیان (ارمنستان) در رده سوم این وزن قرار گرفت.

همچنین در وزن 130 کیلوگرم رضا کایالپ (ترکیه)، عبدالطیف محمد (مصر) و مامینجان عبدالله یف (ازبکستان) بالاتر از امین میرزازاده قرار گرفتند و ملی پوش کشورمان هم رده چهارم را به خود اختصاص داد.

کشتی گیران با حضور در مسابقات دارای رنکینگ اتحادیه جهانی به امتیازات بالا می رسند و حضور آنها تا رده چهارم جدول به معنای عدم رویارویی آنها در مراحل مقدماتی با کشتی گیران شاخص و رنکِ بالاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 948

به "3 فرنگی کار ایرانی در رنکینگ المپیکی ها؛ امیدواری به عدم رویارویی با حریفان اصلی در مراحل مقدماتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 فرنگی کار ایرانی در رنکینگ المپیکی ها؛ امیدواری به عدم رویارویی با حریفان اصلی در مراحل مقدماتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید