چرا کریم باقری علی دایی را آنفالو کرد؟

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، روز گذشته خبری در فضای مجازی مطرح شد که جالب بود؛ کریم باقری بازیکنان پرسپولیس را آنفالو کرد! در ادامه علت این اقدام مربی قرمز ها از نظر بعضی کانال ها و سایت ها، به معنای پایان همکاری با پرسپولیس و شروع همکاری با تیم ملی بود. البته که این نمی توانست دلیل درستی باشد چراکه به هر حال تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی هم حضور دارند، بنابراین چه نیازی بوده اصلا او کسی را آنفالو کند؟

چرا کریم باقری علی دایی را آنفالو کرد؟

اما بازیکنان پرسپولیس تنها کسانی نیستند که از لیست فالوئینگ های های کریم باقری حذف شده اند. چهره محبوب قرمز ها در لیست فالوئینگ های خود علی دایی، احمدرضا عابدزاده، علی کریمی، افشین پیروانی و یحیی گل محمدی را هم داشت. کریم آن ها را هم آنفالو کرده است! ظاهرا او قبل از آنفالو کردن آن ها پیامی برایشان فرستاده که مجبور است به خاطر کار های تبلیغاتی چنین کاری کند. اگر غیر از این بود و باعث ناراحتی آن چهره ها می شد، قطعا در مقابل باقری را آنفالو می کردند، ولی در بین فالوئینگ های یحیی، علی دایی، علی کریمی، افشین پیروانی و احمدرضا عابدزاده نام مربی قرمز ها دیده می شود.

ظاهرا او قبل از آنفالو کردن آن ها پیامی برایشان فرستاده که مجبور است به خاطر کار های تبلیغاتی چنین کاری کند. اگر غیر از این بود باعث ناراحتی آن چهره ها می شد.

بدین ترتیب مشخص می شد علت این اقدام کریم باقری نه حضور در تیم ملی که به دلیل کار های تبلیغاتی بوده است. در حال حاضر اینستاگرام بسترخوبی برای تبلیغات به حساب می آید و چهره هایی، چون کریم باقری هم برای این کار جذاب به نظر می رسند. او یک میلیون و 700 هزار نفر دنبال کننده دارد و به تازگی ویدئو هایی تبلیغاتی در اینستاگرام خود منتشر می کند. اینکه درآمد کریم باقری از کار های تبلیغاتی چقدر است، معلوم نیست، اما ظاهرا رقم این همکاری بالای 1.5 میلیارد تومان است. باقری در فضای مجازی یکی از محبوب ترین مربیان و پیشکسوتان فوتبال به حساب می آید و حتی تعداد فالوورهایش از بعضی ستاره های فوتبال هم بیشتر است

منبع: فرارو
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 400

به "چرا کریم باقری علی دایی را آنفالو کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا کریم باقری علی دایی را آنفالو کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید