چرا محمود فکری به جای مسائل فنی از پرسپولیس حرف می زند؟

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، این روز ها لیورپول حال و روز خوبی در لیگ جزیره ندارد و در عوض دشمن دیرینه آن ها یعنی منچستریونایتد عملکرد قابل توجهی داشته است. در این میان یورگن کلوپ سرمربی قرمز های مرسی ساید در هفته های اخیر مورد انتقاد قرار گرفته، اما نه برای شرایط فنی تیم بلکه به خاطر اظهارنظرهایش! کلوپ در سال جدید میلادی و بعد از شکست های تیمش به جای صحبت درباره مسائل فنی درباره پنالتی های منچستریونایتد سخن می گوید و طرفداران این تیم چنین اظهارنظر هایی را نمی پسندند!

چرا محمود فکری به جای مسائل فنی از پرسپولیس حرف می زند؟

حالا کیلومتر ها آن طرف تر و در تهران، محمود فکری سرمربی استقلال که به سبک بازی لیورپول هم علاقه زیادی دارد و به گفته خودش می خواهد تیمش مثل قرمزپوشان بازی کند رویه هفته های اخیر کلوپ را در پیش گرفته است. درواقع گویا او برای شبیه شدن به لیورپول اول از خودش و کلوپ آغاز نموده است!

محمود فکری بعد از ملاقات مقابل سایپا و دومین شکست تیمش در لیگ دوازدهم کمتر درباره مسائل فنی صحبت کرد و به دنبال مباحثی بود که هیچ ارتباطی به سایپا و نتیجه مسابقه نداشت.

صحبت از پرسپولیس، اشتباهات داوری و برنامه ریزی های لیگ از سوی فکری به قدری تکراری شده که می توان قبل از هر مسابقه آن ها را پیش بینی کرد! او که در نشست خبری قبل از بازی مقابل سایپا از سیاسیون درخواست یاری نموده بود، حالا بعد از شکست در خانه از افرادی انتقاد می نماید که از پیچیدن بوی قهرمانی استقلال ناراحت هستند!

فکری نفر اول نیمکت استقلال است و همه مسائل فنی برعهده اوست، اما در نشست ها جوابگوی مباحث فنی نیست. او نه درباره تعویض هایش شرح می دهد و نه سیستم بازی تیمش و نه حتی درباره چرایی نتیجه نگرفتنش. با این حال او بهتر از هرکسی می داند که یک مربی پیروز قطعا باید جوابگوی همه مسائل باشد. این اتفاق نه تنها از سوی فکری بلکه از سوی دیگر اعضای کادر استقلال هم رخ می دهد و هیچ کدام نقدها منطقی از عملکرد فنی تیمشان را با صبر و حوصله نمی شنوند.

خبرنگاران به نیابت از هوادارانی که از نشستن روی سکو ها محروم هستند اجازه دارند درباره مسائل فنی از مربی سوال نمایند؛ این اتفاق نه فقط در ایران بلکه در تمام دنیای فوتبال رخ می دهد، اما پاک کردن صورت مسئله و پاسخ ندادن به سوال های فنی هیچ دردی از مسائل تیم دوا نمی نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 693

به "چرا محمود فکری به جای مسائل فنی از پرسپولیس حرف می زند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا محمود فکری به جای مسائل فنی از پرسپولیس حرف می زند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید