ناگفته های شهردار تهران از هدیه های دریافتی اش در روز پدر خبرنگاران

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، شهردار تهران با اشاره به روز پدر و هدایای دریافتی اش گفت: جوراب پر مصرف ترین وسیله پدران است و بنده هم خود فراوان این هدیه را گرفته ام.

ناگفته های شهردار تهران از هدیه های دریافتی اش در روز پدر خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه افتتاح سه ایستگاه آتش نشانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز سه ایستگاه آتش نشانی افتتاح شد، اگر می خواهیم زمان خدمت رسانی در شرایط حادثه را کمتر کنیم باید تعداد ایستگاه ها را افزایش دهیم و خوشبختانه این کار در حال انجام است و همچنین به موازات آن توسعه شیر های آتش نشانی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

شهردار تهران ادامه داد: این کار در سه سال اخیر با 30 درصد افزایش روبه رو بوده و در مناطق پرخطری مانند بازار و مناطق فشرده صنعتی در دستور کار است و تاثیر خوبی دارد و باعث افزایش ایمنی و کاهش حوادث می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای شهرسازی هم تفکری شده است یا خیر اظهار کرد: این موارد باید به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار گیرد، ما نمی توانیم تمام شهر را تعریض کنیم، اما می توانیم مناطق پرخطر را شناسایی و متناسب با آن ها تجهیزات خود را آماده کنیم.

حناچی بیان کرد: بازار یکی از مناطق پر تردد با معبر کم عرض و کالای بسیار است و طبیعتاً پیش بینی های لازم متناسب با این شرایط باید صورت گیرد.

وی با اشاره به فرا رسیدن روز پدر و در پاسخ به این سوال که آیا تا به امروز برای روز پدر، جوراب هدیه گرفته است یا خیر گفت: روز پدر را باید گرامی داشت، جوراب پر مصرف ترین وسیله پدران است و بنده هم خود فراوان این هدیه را گرفته ام.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 758

به "ناگفته های شهردار تهران از هدیه های دریافتی اش در روز پدر خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگفته های شهردار تهران از هدیه های دریافتی اش در روز پدر خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید