میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی برای نیمسال اول تمدید شد

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: دانشجویانی که در سنوات قبل در نزدیک ترین دانشگاه محل سکونت خود میهمان بوده اند، میهمانی آن ها یک نیمسال دیگر تمدید می گردد.

میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی برای نیمسال اول تمدید شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت دانشجویی به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از سازمان امور دانشجویان، سید فردین تقی زاده گفت: آن دسته از دانشجویانی که مدت مجاز میهمانی آن ها (4 نیمسال) به اتمام رسیده است چنانچه واجد شرایط انتقال و یا میهمانی دائم می باشند حکم مربوطه صادر و در صورت عدم احراز شرایط جهت ادامه تحصیل به دانشگاه مبدا باز می گردند.

وی اضافه کرد: برای سایر دانشجویان باتوجه به شیوع ویروس کرونا و اینکه در بسیاری از دانشگاه ها نمرات تمام دروس خصوصاً دروس عملی در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 تا به امروز ثبت نشده است لذا میهمانی تمام دانشجویانی که قبلاً میهمان بوده اند را یک ترم دیگر تمدید شد و جهت تمدید حضور برای نیمسال های آینده در دانشگاه مقصد در بهمن ماه تصمیم گیری خواهد شد.

تقی زاده در تشریح فرآیند سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: سامانه سجاد به مدت یک ماه از تاریخ 20 خرداد لغایت 20 تیرماه 1399 برای ثبت تقاضای دانشجویان شاهد و ایثارگر فعال بود و تعداد 330 نفر در این سامانه تقاضای خود را ثبت نمودند.

وی اضافه کرد: پس از ثبت تقاضا ها در سامانه سجاد، مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های مبدا اطلاعات متقاضیان را آنالیز و نظر خود را در سامانه اعلام کردند که در این مرحله دانشجویانی که حائز شرایط آئین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر نبودند درخواست شان لغو و درخصوص سایر دانشجویانی که اطلاعات آن ها مورد تایید دانشگاه بوده است درخواست آن ها جهت آنالیز در کمیسیون نقل و انتقال ستاد شاهد به این اداره کل ارسال شد که پس از آنالیز های لازم نتیجه به وسیله سامانه سجاد اعلام شد.

لازم به ذکر است، دانشجویان با مراجعه به سامانه و درج کد رهگیری می توانند از نتیجه درخواست خود آگاه شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 428

به "میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی برای نیمسال اول تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی برای نیمسال اول تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید