موفقیت سازمان جنگل ها در گرو اجرای پروژه های آبخیزداری است بهره برداری از 7 طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در مازندران

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خلعتبری لیماکی گفت: موفقیت سازمان جنگل ها در اجرای پروژه های بنیادی آبخیزداری است و این امر مستلزم همکاری همه آحاد جامعه خواهد بود.

موفقیت سازمان جنگل ها در گرو اجرای پروژه های آبخیزداری است بهره برداری از 7 طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در مازندران

به گزارش خبرنگار از ،کورش خلعتبری لیماکی مدیر کل دفتر جنگلکاری، پارک ها و ذخیره گاه های جنگلی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور در رامسر گفت:موفقیت سازمان جنگل ها در اجرای پروژه های بنیادی آبخیزداری است و این مستلزم همکاری همه آحاد جامعه از برنامه ریزان، مدیران دستگاه های اجرایی و جوامع محلی می باشد.

او اضافه کرد: با شتاب فزاینده ای که در اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری وجود دارد امیداست در آینده شاهد کاهش چشمگیر مخاطرات ناشی از سیل ها و روان آب ها باشیم.

  • بهره برداری از 7 طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در مازندران

خلعتبری گفت: امروزه مردم و برنامه ریزان کلان کشور به اهمیت اجرای پروژه های آبخیزداری پی برده و مورد حمایت قرار گرفته و این در حالی است که در گذشته به سبب طولانی مدت بودن آثار و نتایج آبخیزداری کمتر مورد توجه بوده است.

مدیر کل دفتر جنگلکاری، پارک ها و ذخیره گاه های جنگلی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور اهمیت آبخیزداری را کمک به توسعه بخش کشاورزی، کنترل سیلاب، تثبیت خاک و همچنین تقویت ذخایر آب زیر زمینی برشمرد.

در جریان این بازدید رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رامسر نیز حضور داشت.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 452

به "موفقیت سازمان جنگل ها در گرو اجرای پروژه های آبخیزداری است بهره برداری از 7 طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در مازندران" امتیاز دهید

1 کاربر به "موفقیت سازمان جنگل ها در گرو اجرای پروژه های آبخیزداری است بهره برداری از 7 طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در مازندران" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موفقیت سازمان جنگل ها در گرو اجرای پروژه های آبخیزداری است بهره برداری از 7 طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید