دستگیری شرور زنانه پوش در تهران

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یک شرور خفت گیر در لباس زنانه خبر داد.

دستگیری شرور زنانه پوش در تهران

به گزارش ایسنا، سرهنگ سعید راستی، در این باره گفت: مدتی قبل و به دنبال دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت و زورگیری در برخی از مراکز خرید به پلیس امنیت واصل شد که در جریان آن رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه ماموران معین شد که اقدامات مجرمانه از سوی مردی در پوشش زنانه اجرا شده است، گفت: تحقیقات برای یافتن هویت این فرد در دستورکار ماموران قرار گرفت تا اینکه خاتمه با استفاده از شیوه های پلیسی و تصاویر به دست آمده، متهم مورد شناسایی قرار گرفت.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه متهم از اراذل و اوباش سابقه دار بود، ادامه داد: این فرد چند روز قبل از خاتمه سال در عملیاتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد که در جریان آن اقرار کرد که با پوشیدن مانتو، روسری و لباس زنانه وارد مراکز خرید شده و پس از شناسایی طعمه های خود اقدام به زورگیری از آنان با تهدید قمه و چاقو کرده است.

راستی با بیان اینکه متهم 24 سال سن داشته و دارای سابقه دستگیری هم هست، گفت: این فرد از لباس زنانه به عنوان پوششی برای مخفی ماندن هویت و نیز محلی برای پنهان کردن قمه و چاقویش استفاده کرده و عمده سرقت هایش را در مراکز خرید واقع در مرکز تهران انجام داده بود.

وی با اشاره به تشکیل پفراینده برای متهم دستگیر شده، گفت: این فرد برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم و کشف دیگر جرائم احتمالی به دادسرا تحویل داده شد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 785

به "دستگیری شرور زنانه پوش در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری شرور زنانه پوش در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید