خدمتی: قبل از شیوع کرونا در اوج آمادگی بودیم، در حال حاضر اردو نداریم

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، بانوی المپیکی کشورمان در رشته تیراندازی گفت: شلیک واقعی نداشتیم ولی کوشش کردیم که خود را در اوج نگه داریم.

خدمتی: قبل از شیوع کرونا در اوج آمادگی بودیم، در حال حاضر اردو نداریم

نجمه خدمتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد تجلیل از مدال آوران یونیورسیاد 2019 گفت: در سی امین دوره یونیورسیاد به همراه مهیار صداقت مدال طلای میکس تیمی را کسب کردم. پیش از این نیز در یونیورسیاد گوانجو 5 مدال کسب نموده بودم. مطمئنا تجلیل از ورزشکاران باعث می گردد با انگیزه بیشتری برای مسابقات آینده تمرین نمایند.

وی در مورد همزمانی تحصیل و ورزش و مسائل آن گفت: ما باید خود را در هر دو سطح بالا نگه داریم که این کار مستلزم مدیریت زمان است.

بانوی المپیکی کشورمان در مورد لغو تمرینات ورزشکاران در زمان شیوع کرونا گفت: در این زمان تمریناتم را در خانه ادامه دادم و غیر حضوری و با برنامه ریزی بود؛ البته شرایط سخت بود و نمی توان از راه دور تمرین کرد. شلیک واقعی نداشتیم ولی کوشش کردیم که خود را در اوج نگه داریم.

خدمتی یادآور شد: خانم الهام هاشمی به عنوان سرمربی به صورت آنلاین تمرینات ما را زیر نظر داشت. در حال حاضر اردو نداریم اما زیر نظر سرمربی برطرف اشکال می کنیم .

بانوی تیراندازی کشورمان در مورد نگرانی از بابت بازگشت دوباره به شرایط ایده آل گفت: پیش از شیوع کرونا در اوج آمادگی بودیم و برای المپیک آماده می شدیم و طبق این موضوع برنامه ریزی نموده بودیم ولی کرونا باعث شد المپیک به تعویق بیفتد و ما نیز تمرینات را سبک تر کردیم تا با معین شدن کامل برگزاری المپیک دوباره به اوج برگردیم.

خدمتی در مورد یاری هزینه 5 هزار دلاری کمیته ملی المپیک برای خرید اسلحه تاکید نمود: با یاری کمیته ملی المپیک اسلحه خریداری شده و تفاوت آن را می توانید در مسابقات قطر ببینید. در آن مسابقه رکورد خود را 8 نمره ارتقا دادم و در این امر اسلحه خریداری شده به من یاری کرد و موثر بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 346

به "خدمتی: قبل از شیوع کرونا در اوج آمادگی بودیم، در حال حاضر اردو نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمتی: قبل از شیوع کرونا در اوج آمادگی بودیم، در حال حاضر اردو نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید