خبرنگاران ورود به آرامستان های الیگودرز ممنوع است

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خرم آباد - خبرنگاران - فرماندار الیگودرز گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا، حضور در آرامستان های شهری و روستایی ممنوع و به جهت حفظ سلامت شهروندان، ورودی آرامستان شهر الیگودرز نیز مسدود است.

خبرنگاران ورود به آرامستان های الیگودرز ممنوع است

حمید کشکولی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با دنیای با نشاط مدرسه افزود: با توجه به شیب صعودی بیماری کرونا در الیگودرز مردم باید از تجمع در آرامستان ها به خصوص پنجشنبه آخر سال پرهیز کنند.

فرماندار الیگودرز گفت: تمام آرامستان های الیگودرز پنج شنبه به دلیل رعایت اصول بهداشتی مسدود می باشند و با توجه به همکاری مردم فهیم شهرستان امیدواریم شرایط فعلی را درک نموده، در خانه بمانند زیرا ماندن در منزل موجب قطع زنجیره بیماری کرونا می شود.

وی با بیان اینکه ورزشگاه ملی الیگودرز جهت پشتیبانی بیمارستان شهید ولیان در ایام پیک بیماری تجهیز خواهد شد افزود: در حال حاضر 12 نفر مشکوک به کووید 19 در بیمارستان شهید ولیان بستری هستند، آزمایش پنج نفر مثبت گزارش شده که دو نفر از آنها به دلیل کهولت سن جان باختند.

رییس شبکه بهداشت و درمان الیگودرز نیز گفت: طرح غربالگری برای 80 درصد مردم این شهرستان اجرا شده و 20 درصد مابقی به دلیل تغییر شماره تلفن همراه غربالگری نشده اند.

محمد کامرانی از مردم خواست در راستای تکمیل غربالگری ویروس کرونا افرادی که تا کنون از سامانه 4030 با آنها تماس گرفته نشده در سریع ترین زمان ممکن به سایت salamat.gov.ir مراجعه نموده و خود اظهاری غربالگری را انجام دهند.

الیگودرز در شرق لرستان واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 107

به "خبرنگاران ورود به آرامستان های الیگودرز ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ورود به آرامستان های الیگودرز ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید