خبرنگاران همدردی شیوخ و سادات دشت آزادگان با خانواده شهید ایذه ای مدافع وطن

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، اهواز -خبرنگاران- جمعی از شیوخ، سادات و بزرگان دشت آزادگان روز پنجشنبه با حضور در ایذه با خانواده شهید عبدالله مومن زاده ابراز همدردی کردند.

خبرنگاران همدردی شیوخ و سادات دشت آزادگان با خانواده شهید ایذه ای مدافع وطن

به گزارش خبرنگاران، در این مراسم که نشان دهنده همدلی و اتحاد اقوام بختیاری و عرب بود، ابتدا این شیوخ بر سر مزار شهید عبدالله مومن زاده حاضر شدند و فاتحه ای نثار روح آن شهید بزرگوار کردند.

شیوخ دشت آزادگان سپس به منزل پدری شهید مومن زاده رفتند تا ضمن همدردی با خانواده این شهید بزرگوار از رشادت های وی در دفاع از مرزهای میهن اسلامی تشکر کنند.

خداداد کردی معاون فرماندار ایذه در این مراسم گفت: ما زندگی با آسایش و بدون دلهره خود را میدون رشادت ها و دلاوری های مرزبانانی هستیم که مدافع وطن هستند.

وی با تشکر از شیوخ و سادات دشت آزادگان برای حضور در ایذه اظهارداشت: بزرگان این شهرستان با این کار خود بار دیگر اتحاد و همدلی اقوام خوزستانی را نشان دادند.

کردی با بیان اینکه شهید مومن زاده در یک خانواده کاملا متدین و شهید پرور پرورش یافته بود، بیان کرد: این شهید، رمضان مومن زاده از جانبازان سرافراز جنگ تحمیلی است و عموی وی سهراب مومن زاده نیز در سال 1364 در جنگ تحمیلی مفقودالاثر شده است.

شهید عبدالله مومن زاده به همراه همرزم خود شهید مقداد بویر شنبه هفته جاری در درگیری با قاچاقچیان در هنگ مرزی دشت آزادگان به توفیق شهادت نائل آمدند.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 472

به "خبرنگاران همدردی شیوخ و سادات دشت آزادگان با خانواده شهید ایذه ای مدافع وطن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران همدردی شیوخ و سادات دشت آزادگان با خانواده شهید ایذه ای مدافع وطن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید