توزیع بسته های بهداشتی بین بیماران خاص و حاشیه نشین

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، معاون جذب سازمان داوطلبان هلال احمر از توزیع اقلام بهداشتی در نقاط حاشیه نشین شهر ها و بین بیماران خاص توسط سازمان داوطلبان هلال احمر اطلاع داد.

توزیع بسته های بهداشتی بین بیماران خاص و حاشیه نشین

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، وحید سلیمی، معاون جذب سازمان داوطلبان هلال احمر در شبکه خبر با اشاره به اقدامات سازمان داوطلبان هلال احمر در مبارزه با بیماری کرونا در کشور، گفت: ما نسبت به فراخوان دوطلبان اقدام کردیم و یکی از نکات مهم در مورد مبارزه با کرونا، نقاط خطر پذیر و حاشیه نشین بود که نسبت به تأمین اقلام بهداشتی این مناطق اقدام کردیم.

وی ادامه داد: پروژه های مختلفی با حضور داوطلبان و سازمان های مردم نهاد اجرا شد؛ در ضدعفونی کردن مکان های مختلفی مانند گرمخانه ها و زندان ها اقدام شد؛ ضمن اینکه 485 تشکل در کل کشور نسبت به تأمین اقلام مورد احتیاج در مورد مبارزه و پیشگیری از کرونا فعالیت هایی انجام داده اند.

معاون جذب سازمان داوطلبان هلال احمر اضافه نمود: با توجه به وجود خانه های هلال احمر در روستا ها ا نسبت به تأمین ماسک و مواد ضدعفونی کننده اقدام کردیم.

سلیمی با اشاره به همکاری این سازمان با وزارت بهداشت، اظهار داشت: مقرر شد نسبت به توزیع بسته های بهداشتی بین بیماران خاص اقدام گردد که اسامی این افراد را از وزارت بهداشت تهیه کردیم و اجرا می گردد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 159

به "توزیع بسته های بهداشتی بین بیماران خاص و حاشیه نشین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع بسته های بهداشتی بین بیماران خاص و حاشیه نشین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید