تهدیدی که تبدیل به چالش عظیم پرسپولیس شده است

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، بدهی های فراوانی که باشگاه پرسپولیس به طلبکاران دارد چالش بزرگی برای مدیران سرخ پوش شده است.

تهدیدی که تبدیل به چالش عظیم پرسپولیس شده است

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، شرایط اقتصادی باشگاه پرسپولیس بسیار بد است و مدیران این باشگاه درگیر اشتباهاتی هستند که خودشان در بخشی از آن ها سهیم بوده اند. موضوع بدهی سرخ پوشان تهران به باشگاه شهر خودرو تبدیل به مسئله ای عظیم شده و مدیرعامل این باشگاه مشهدی تصمیم گرفته تا از پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کند.

یکی از مهم ترین پرونده های بدهی باشگاه پرسپولیس در شرایطی به شهر خودرو شکل گرفته که مدیران این باشگاه در تصمیمی غیرمنتظره تصمیم به قطع همکاری با گابریل کالدرون گرفتند و در شرایطی که به این مربی آرژانتینی بدهکار بودند، قرارداد او را فسخ کردند و وارد مذاکره با باشگاه مشهدی برای جذب یحیی گل محمدی شدند.

فرهاد حمیداوی مدیرعامل شهر خودرو برای آنکه راضی به فروش گل محمدی به پرسپولیس گردد درخواست سه چک یک میلیارد و 500 میلیون تومانی در تاریخ های 23 بهمن، اسفند و فروردین کرد و این چک ها از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس صادر شد. چک های اول و دوم نقد نشده و کمتر از دو هفته دیگر موعد سومین چک هم فرا می رسد. حمیداوی اعلام نموده است: مطمئناً اگر کرونا برود و آقایان کمیته انضباطی بیایند، از پرسپولیس شکایت می کنیم. رسول پناه و نبی با من صحبت کردند و گفتند شنبه پول را می دهیم اما با گذشت چند هفته، فکر کنم هنوز برای آن ها شنبه نشده است.

در شرایطی باشگاه پرسپولیس شکایتی در پیش دارد که باید پس از تنظیم و ارائه آن به باشگاه برای حل آن اقدام کند، رقم قرارداد یحیی گل محمدی نیز 4 میلیارد تومان است که در سه چک به نام وی صادر شد و تنها یکی از چک ها نقد گشت و دو چک دیگر برگشت خورد تا منجر به ناراحتی شدید گل محمدی گردد.

در این میان باید به درخواست 500 هزار دلار از سوی گابریل کالدرون اشاره نمود که پرونده وی در کمیته انضباطی فیفا در جریان است و بدهی های دیگری به برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ، ماریو بودیمیر، فرناندو گابریل، سرتن چوک، مارکو استیلینوویچ و ایگور پانادیچ که احکام آن ها از سوی فیفا صادر شده اشاره نمود. حجم بدهی های پرسپولیس به غیر از مطالبات معوقه بازیکنان و دیگر اعضای کادر فنی غیر از گل محمدی، بسیار زیاد است و باید دید مدیران این باشگاه با خرید زمان می توانند در آینده بدهی های خود را یکی پس از دیگری پرداخت نمایند. در حال حاضر که مدیریت پرسپولیس در حال مذاکره با طلبکاران برای توافق پرداخت در آینده است.

انتهای پیغام/4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 136

به "تهدیدی که تبدیل به چالش عظیم پرسپولیس شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدیدی که تبدیل به چالش عظیم پرسپولیس شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید