تست کرونا برای تمام عوامل سربرون

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، تهران (پانا) - تهیه کننده سریال جشن سربرون گفت با ابتلای خانم لاله اسکندری به کرونا تصمیم گرفتیم از همه عوامل تست بگیریم.

تست کرونا برای تمام عوامل سربرون

حسن نجاریان تهیه کننده سریال جشن سربرون با اعلام خبر فوق گفت: ما از ابتدا سر صحنه با رعایت پروتکل های بهداشتی کار را پیش می بردیم و از مواد ضدعفونی و ماسک استفاده می کردیم و نکات بهداشتی را به طور کامل رعایت می کردیم. بعد از ابتلای خانم اسکندری، تصمیم بر این گرفتیم که با حضور پزشک در صحنه از همه عوامل تست اولیه بگیرند همچنین از عزیزانی که در دفتر حاضر هستند، تست گرفته می شود تا اگر فرد دیگری مشکل داشت بتوانیم سریع درمان را آغاز کنیم. ما از همه دوستانی که با خانم اسکندری ارتباط نزدیک و همکاری داشتند تست گرفتیم.

وی درباره ادامه فیلمبرداری توضیح داد: با تغییر در برنامه های سریال همچنان تصویربرداری در حال انجام است و امیدوارم بتوانیم کارمان را ادامه بدهیم.

وی در سرانجام گفت: متاسفانه ویروس شایع شده و تعیین نیست به طور تعیین خانم اسکندری سر صحنه فیلمبرداری مبتلا شده باشد. خدا را شکر خانم اسکندری حال شان خوب است و در حال درمان است و امیدوارم بهتر شوند و سر کار بازگردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 508

به "تست کرونا برای تمام عوامل سربرون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونا برای تمام عوامل سربرون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید