بی اعتمادی مردم آمریکا به نتیجه انتخابات 2020

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، نظرسنجی اجرا شده از سوی پایگاه خبری هیل و موسسه سنجش افکار عمومی هریس ایکس گویای بی اعتمادی رای دهندگان هر دو حزب سیاسی آمریکا، به صحت نتایج انتخاباتی این کشور است.

بی اعتمادی مردم آمریکا به نتیجه انتخابات 2020

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، نظرسنجی صورت گرفته از سوی پایگاه خبری هیل و موسسه سنجش افکار عمومی هریس ایکس گویای بی اعتمادی رای دهندگان هر دو حزب سیاسی آمریکا، به صحت نتایج انتخاباتی این کشور است.

37 درصد رای دهندگان جمهوری خواه از بابت احتمال وقوع تخلف انتخاباتی در رقابت 2020 ابراز نگرانی نموده اند حال آنکه 36 درصد از دموکرات ها نیز همین نظر را دارند.

این در حالی است که رأی دهندگان مستقلی که هنوز بین انتخاب دو نامزد دموکرات یا جمهوری خواه مردد هستند حتی بیش از سایرین درباره صحت نتایج تردید دارند و شمار آن ها به 40 درصد می رسد.

با این حال، ماهیت نگرانی هواداران احزاب مختلف درباره تخلفات انتخاباتی متفاوت است. برای مثال، دموکرات ها بیشتر نگران سرکوب حضور رای دهندگان و همچنین نفوذ بیگانگان در فرایند انتخابات هستند حال آنکه جمهوری خواستار، احتمال تقلب به ویژه در فرایند رای گیری غیابی (پُستی) را مطرح می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 477

به "بی اعتمادی مردم آمریکا به نتیجه انتخابات 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی اعتمادی مردم آمریکا به نتیجه انتخابات 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید