انتقاد نماینده ماهشهر از میزان حقوق معین شده برای کارگران

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، گلمرادی گفت: حقوق مشخص شده برای کارگران کفاف اجاره مسکن آن ها را هم نمی دهد و عدم لحاظ تورم در حقوق کارگران به معنای اخلال در تحقق شعار سال جهش فراوری است.

انتقاد نماینده ماهشهر از میزان حقوق معین شده برای کارگران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر با انتقاد از میزان حقوق مشخص شده برای کارگران در سال 99 گفت: عدم لحاظ تورم جهشی در مشخص دستمزد کارگری یعنی اخلال در جهش فراوری.

وی اضافه کرد: دستمزد مشخص شده، حتی کفاف اجاره مسکن کارگران را نمی کند؛ چه رسد به این که آن ها بخواهند معاش خود و خانواده شان را از این رهگذر تامین نمایند.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: هر گونه تنگ نظری در مشخص دستمزد مناسب جامعه کارگری سم مهلک و آفت اساسی برای چرخه فراوری و ثروت آفرینی کشور به شمار می رود و باید به جد از این گونه تنگ نظری ها در کشور پرهیز کرد.

گلمرادی اظهار داشت: یک تصمیم منطقی در افزایش حقوق کارگران به عنوان سربازان خط مقدم فراوری جهش در این بخش را به دنبال دارد و اگر ما به دنبال تحقق شعار سال جهش فراوری هستیم باید از عاملان اصلی و ستون های اصلی بخش فراوری که همانا کارگران هستند حمایت جدی و قاطع به عمل آوریم.

وی در سرانجام گفت: نباید ما سال جهش فراوری را این گونه شروع کنیم که تأثیرگذارترین افراد در این حوزه مورد بی مهری و کم توجهی قرار گیرند و حتی این گونه به بخش فراوری آسیب برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 166

به "انتقاد نماینده ماهشهر از میزان حقوق معین شده برای کارگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد نماینده ماهشهر از میزان حقوق معین شده برای کارگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید