افزایش 44 هزار نفری مبتلایان به کرونا در آمریکا

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، آخرین آمار اعلامی از آمریکا حاکی از آن است که شمار مبتلایان ویروس کرونا در این کشور بیش از چهل وچهار هزار نفر در بیست وچهار ساعت گذشته افزایش داشته است.

افزایش 44 هزار نفری مبتلایان به کرونا در آمریکا

به گزارش خبرنگاران از فارس، همزمان با هشدارهای مکرر مسئولان درمانی مختلف در آمریکا درباره افزایش سریع شمار مبتلایان به ویروس کووید 19 در این کشور، شمار ابتلای روزانه در ایالات متحده همچنان رو به افزایش است.

برآوردهای وبگاه آماری وُرلداُمتر نشان می دهد طی بیست وچهار ساعت گذشته از تمام ایالت های آمریکا به صورت مجموع، 44,507 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است.

بر این اساس، طی یک روز گذشته نیز 1,094 آمریکایی بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

بدین ترتیب، شمار کل مبتلایان به ویروس کووید19 در آمریکا به 6,335,244 نفر و تعداد قربانیان بر اثر این بیماری به 191,058 تن افزایش یافت.

آمار وبگاه ورلدامتر مقداری از آمار دانشگاه جانز هاپکینز از شمار مبتلایان و جان باختگان بیشتر است و دلیل آن نیز عدم اعلام آمار از سوی بعضی ایالت های آمریکا از جمله نیویورک به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری این کشور موسوم به CDC است که به تبع در سایت جانز هاپکینز نیز درج نمی گردد.

این در حالی است که سازمان سی دی سی چندی پیش گفت نتایج تست پادتن ویروس کرونا در حد فاصل اواخر ماه مارس تا اوایل ماه می نشان می دهد، شمار مبتلایان این ویروس در آمریکا شاید 10 برابر آمارهای رسمی باشد.

نمودار ابتلا و تلفات ویروس کرونا در حالی شیب صعودی تندی به خود گرفته که روز شنبه تعداد کسانی که در دنیا به این بیماری مبتلا شدند به 26 میلیون و پانصد هزار نفر نزدیک شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 464

به "افزایش 44 هزار نفری مبتلایان به کرونا در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 44 هزار نفری مبتلایان به کرونا در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید