افزایش شمار استقلالی ها مقابل مجلس و شعار علیه آذری جهرمی

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، به تعداد هواداران معترض تیم استقلال مقابل مجلس شورای اسلامی اضافه شد و آنها پس از شعار علیه وزیر ورزش، علیه وزیر دیگری نیز موضع گرفتند.

افزایش شمار استقلالی ها مقابل مجلس و شعار علیه آذری جهرمی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، صبح امروز (شنبه) شماری از هواداران تیم فوتبال استقلال مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند تا اعتراض خود را به گوش نمایندگان مجلس برسانند.

بعد از ساعتی به جمعیت معترضان افزوده شد و هواداران زیادی مقابل مجلس حضور یافتند. آنها عامل عدم نتیجه گیری تیم شان و شرایط مدیریتی باشگاه استقلال را وزیر ورزش و جوانان دانسته و از نمایندگان مجلس خواهان استیضاح وزیر شدند.

به دنبال این اعتراض ها، یکی از کارمندان مجلس با بلندگو به میان جمعیت آمد و خاطرنشان کرد که وزیر ورزش باید مطالبات استقلالی ها را پیگیری کند، اما هواداران با شعار تا استیضاح وزیر اینجا هستیم، به اعتراض های خود ادامه دادند.

هواداران معترض استقلال همچنین علیه محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز موضع گرفتند و شعار دادند. جهرمی برای چندمین بار در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی برای استقلالی ها کری خواند که واکنش خیلی ها را به دنبال داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 474

به "افزایش شمار استقلالی ها مقابل مجلس و شعار علیه آذری جهرمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش شمار استقلالی ها مقابل مجلس و شعار علیه آذری جهرمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید