استقرار 71 پست ایست و بازرسی پلیس در مبادی ورودی و خروجی شهرستان های آذربایجان شرقی

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: با استقرار 71 پست ایست و بازرسی پلیس در مبادی ورودی و خروجی شهرستان های استان از ورود خودروهای غیربومی جلوگیری و از خروج خودروهای راهی به خارج از شهرستان ها نیز ممانعت می شود.

استقرار 71 پست ایست و بازرسی پلیس در مبادی ورودی و خروجی شهرستان های آذربایجان شرقی

سردار حسین عبدی از تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان که از 8 فروردین آغاز شده است خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت خوب مردم آذربایجان در حال اجرا بوده و تا 22 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: از ابتدای اجرایی شدن طرح فاصله گذاری اجتماعی از ورود 19 هزار و 350 خودرو به سحوزه سرزمینی آذربایجان شرقی جلوگیری شده و از خروج 21 هزار و 135 خودرو از شهرهای استان نیز ممانعت شده است.

وی شرح داد: تعداد 133 دستگاه خودروی متخلف در طرح فاصله گذاری اجتماعی توقیف و تعداد یک هزار و 491 دستگاه خوردو نیز اعمال قانون شده اند که بنای پلیس بر تذکر به رانندگان بوده است ولی برخی از رانندگان که اصرار به تخلف و ممانعت از دستور پلیس داشته اند جریمه و یا توقیف شده اند.

وی گفت: طی مدت اجرای طرح از 8 فروردین تا کنون نظارت بر اماکن و مجتمع های رفاهی که کانون تجمعات هستند، افرایش یافته که به همین دلیل 650 واحد صنفی متخلف که به تذکرات پلیس توجه نکردند پلمب و به یک هزار و 200 واحد صنفی متخلف تذکرات لازم داده شد و از 975 واحد صنفی متخلف نیز تعهد گرفته شد و برای 312 واحد دیگر نیز اخطار پلمب صادر شد.

سردار عبدی تأکیدکرد: فعالیت تمامی اماکن عمومی و صنوف به جز صنوف مرتبط با ارزاق عمومی، اصناف ارائه کننده ضروریات بهداشتی و ضدعفونی و همچنین برخی اصناف خدمات رسان تا انتها طرح فاصله گذاری اجتماعی ممنوع خواهد بود و پلیس با همکاری نهادهای مرتبط بر فرایند اجرای این طرح نظارت خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان در انتها ضمن تشکر از تلاش های کارکنان پلیس در راستای مقابله با بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از همکاری آحاد مردم با پلیس نیز قدردانی و از آنها خواست تا برای قطع زنجیره این بیماری از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 151

به "استقرار 71 پست ایست و بازرسی پلیس در مبادی ورودی و خروجی شهرستان های آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار 71 پست ایست و بازرسی پلیس در مبادی ورودی و خروجی شهرستان های آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید