آمریکایی های ترسیده از کرونا در صف های طولانی خرید اسلحه هم می ایستند

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، گزارش ها حاکی از آن است که در بحبوحه شیوع کرونا در آمریکا، مردم این کشور علاوه بر دستمال کاغذی و مواد غذایی، برای خرید مهمات و اسلحه در صف های طولانی می ایستند.

آمریکایی های ترسیده از کرونا در صف های طولانی خرید اسلحه هم می ایستند

به گزارش گروه بین الملل دنیای با نشاط مدرسه، کرونا با سرعت در حال شیوع در آمریکا است و مردم این کشور تنها برای خرید مواد غذایی و دستمال کاغذی به فروشگاه هجوم نمی برند بلکه در صف های طولانی منتظر خرید اسلحه هم می مانند.

ایندپندنت گزارش داد صفوف طولانی در خارج از فروشگاه های اسلحه فروشی از کالیفرنیا تا آلاباما و ایالت نیویورک تشکیل شده است. یکی از فروشندگان اسلحه گفته هرگز صف های به این طولانی را ندیده است.

ایندپندنت همچنین گزارش داد قفسه های مهمات همانند قفسه های دستمال کاغذی و مواد غذایی در فروشگاه ها خالی شده اند. بیشترین خرید مهمات در کارولینای جنوبی و جرجیا بوده است.

یک فرشنده اسلحه گفته است افزایش تقاضا برای خرید اسلحه زمانی اتفاق می افتد که مردم احساس راحتی نداشته باشند. اما دلیل دیگر افزایش نگرانی آمریکایی های آسیای تبار است که می ترسند با افزایش آشوب های اجتماعی به دلیل قومیت خود هدف قرار بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 102

به "آمریکایی های ترسیده از کرونا در صف های طولانی خرید اسلحه هم می ایستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی های ترسیده از کرونا در صف های طولانی خرید اسلحه هم می ایستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید