شروع ثبت نام آزمون داخلی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از فردا

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، ثبت نام آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی از روز شنبه 10 اسفندماه 1398 و به وسیله سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی شروع خواهد شد و در انتها روز سه شنبه 20 اسفندماه 1398 به انتها می رسد.

شروع ثبت نام آزمون داخلی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از فردا

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای بند های (6 و 7) بخشنامه شماره 160150/700، آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) قبل از سال 1392 نهضت سوادآموزی را برگزار می نماید.

به استناد بند (2) قانون الحاق یک ماده به قانون مشخص تکلیف معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش وپرورش مصوب 13 شهریور 97 و ماده (5) آئین نامه اجرایی شماره 79795/ت 56610 مورخ 30 شهریور 98 هیئت وزیران و بند (2/3) شیوه نامه شماره 160150/700 مورخ 2 آذرماه 98 وزارت آموزش وپرورش، ثبت نام این آزمون از فردا 10 اسفندماه 1398 و به وسیله سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir شروع خواهد شد و در انتها روز سه شنبه 20اسفندماه 1398خاتمه خواهد یافت.

داوطلبان متقاضی ثبت نام در این آزمون، توجه داشته باشند که مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد و ثبت نام در سایت مربوطه پس از اتمام مهلت یاد شده، غیرفعال خواهد شد. متقاضیان ثبت نام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به این آزمون به دفترچه راهنمای آن که از روز پنجشنبه 8 اسفند 98بر روی سایت اینترنتی www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.

بر اساس این اطلاعیه، زمان آزمون مذکور در روز آدینه، 22 فروردین 99برگزار می گردد. همچنین کلیه فرآیند های مربوط به ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان تا اعلام نتیجه نهایی، انحصاراً به وسیله سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام می گردد و به مراجعات حضوری و تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، الهیار ترکمن، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش نیز با بیان اینکه در حوزه امور اداری و تشکیلات، ساماندهی نیروی انسانی سال تحصیلی 1400- 1399 را در دستور کار داریم گفت: اجرای قانون استخدام حق التدریس نیز در دستور کار است. در این طرح آموزشیار نهضت سواد آموزی، مربیان مهد کودک و حق التدریس تحت شرایطی تبدیل شرایط می شوند. در این راستا نمایندگان مجلس نیز استفساریه ای را به قانون استخدامی این نیرو ها افزود که مورد تایید شورای نگهبان قرار نگرفت.

وی با اشاره به شرایط اختصاصی برای استخدام حق التدریس ها اظهارکرد: تمهیدات لازم برای انجام آزمون استخدامی حق التدریسی ها اجرا شده است؛ لذا10 اسفند ثبت نام و22 فروردین آزمون برای حق التدریسی ها برگزار می گردد که اگر افراد نتوانند در این آزمون پیروز شوند به خدمت آن ها در آموزش و پرورش انتها می دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 55

به "شروع ثبت نام آزمون داخلی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام آزمون داخلی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید